Prepper Forum / Survivalist Forum banner

1 - 3 of 3 Posts

·
Registered
Joined
·
1,829 Posts
Discussion Starter · #1 ·
I was at the dollar store, buying 5 (.75lb) of rice at $1.29 each. Said to myself "It used to be 1.0lb for a dollar!"
 
1 - 3 of 3 Posts
Top